Шахрайство в інтернеті.

Як захистити себе від шахрайства в інтернеті В умовах повномасштабного вторгнення рф питання безпеки в інтернеті є особливо актуальним, адже ворог атакує на усіх фронтах, зокрема – на віртуальному.

09:37 16.05.2023

500 вимушено переміщених осіб працевлаштовано з виплатою працедавцям компенсації

Упродовж чотирьох місяців поточного року розгляд заяв 208 працедавців Львівщини увінчався позитивним рішенням про надання компенсації витрат з оплати праці за забезпечення роботою 500 вимушено переміщених осіб унаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

14:00 10.05.2023

Понад 190 осіб на Львівщині навчатимуться за рахунок ваучера

Упродовж чотирьох місяців цього року на Львівщині 191 особа отримала ваучер на навчання. Найбільшу активність щодо підвищення рівня конкурентоспроможності на ринку праці проявили мешканці Львівської (49 осіб), Стрийської (36) та Дрогобицької (27) територіальних громад.

13:42 04.05.2023

Інформпортал Захисників та Захисниць України

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації створено публічний канал ««Інофрмпортал Захисників та Захисниць України» (посилання на канал: https://t.me/ukrainewar2014) для інформування Захисників і Захисниць України Львівщини та членів їх сімей про новини у ветеранській сфері, актуальні державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів в соціальній мережі Telegram.

09:54 07.04.2023