ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

На військову службу за контрактом у добровільному порядку приймаються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, раніше не судимі, пройшли професійно-психологічний відбір, придатні до військової служби за станом здоров’я, мають достатній рівень фізичної підготовки, вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту та не досягли граничного віку перебування на військовій службі.

15:12 02.11.2022

Внесено зміни до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки

Розпорядженням начальника обласної військової адміністрації від 19.07.2022 року № 197/0/5-22ВА внесено зміни до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки (далі – Комплексна програма).

12:22 29.09.2022

Фінансова допомога ветеранам та членам їх сімей

З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд).

12:02 29.09.2022