Аукціон

Увага аукціон!!! Заболотцівська сільська рада запрошує взяти участь в аукціоні з продажу права оренди земельної ділянки водного фонду, площею 3,7177га в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом площею 3,2336 га, кадастровий номер: 4620382000:17:006:0002, що розташована за адресою: Львівська область, Золочівський район, на території Заболотцівської сільської ради (за межами населеного пункту), категорія земель – землі водного фонду, цільове призначення – для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07), вид використання – для рибогосподарських потреб.

15:34 26.07.2022

Зміна постачальника газу для мешканців Львівської області

Починаючи з 1 травня 2022 року, понад 10 млн українських домогосподарств, що були побутовими споживачами газу 23 регіональних газопостачальних компаній, зокрема у вашій області, опинилися в ситуації, коли їхні постачальники не могли виконувати свою функцію.

12:06 12.07.2022

Гід з державних послуг

Гід з державних послуг - це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

16:11 29.06.2022

Роботу для інженерів-енергетиків, електромонтерів та водіїв пропонує «Львівобленерго»

Львівські енергетики запрошують приєднатись до свого колективу. Це шанс для усіх, зокрема для внутрішньо переміщених людей, отримати місце праці у надійного роботодавця зі стабільною виплатою зарплати, а також продовжити чи розпочати свою кар’єру в енергетиці.

15:15 29.06.2022