Підтримка сільськогосподарських кооперативів

У 2024 році внесено зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області в частині розвитку сільськогосподарських ягідних кооперативів. В межах Комплексної програми пропонується ветеранам та ветеранкам пройти відновлення та реабілітацію шляхом започаткування сільськогосподарського виробництва з вирощування ягідних культур через об’єднання у сільськогосподарські кооперативи.

15:46 11.04.2024

Пройди опитування "Безпека дітей в Інтернеті"

В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни росії проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові технології для особистої безпеки.

09:12 11.04.2024

ЧЕТВЕР 14.03.2024 року -Запрошуємо  наших військових , їх родини разом дітьми до нас на подію - відкриття ЗАБОЛОТЦІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ГЕРОЇВ.

ЧЕТВЕР 14.03.2024 року -Запрошуємо наших військових , їх родини разом дітьми до нас на подію - відкриття ЗАБОЛОТЦІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ГЕРОЇВ.

ЧЕТВЕР 14.03.2024 року -Запрошуємо  наших військових , їх родини разом дітьми до нас на подію - відкриття ЗАБОЛОТЦІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ГЕРОЇВ. Окрім знайомства з майбутньою діяльністю центру, буде представлена виставка львівського художника і офіцера ЗСУ Олексія Косатого "Лінія вогню. Фронтові замальовки". Графічні замальовки митець створив прямо на фронті на маленьких клаптиках паперу. Виставка присвячена усім героям, які полягли в бою за незалежність України, а також бійцям, які продовжують воювати на передовій.

09:45 13.03.2024

Понад тисячу осіб працевлаштувала служба зайнятості у січні

Чисельність зареєстрованих безробітних, котрі станом на 1 лютого 2024 року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 4274 особи, з них 2100 отримували допомогу з безробіття.

12:20 15.02.2024