Дата: від до Скинути

Заболотцівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації

Проєкт детального плану території земельної ділянки несільськогосподарського призначення (землі водного фонду-  КЦВЗ 10.07-для рибогосподарських потреб), на частині земельної ділянки, загальною площею 6,3978 га (кадастровий номер земельної ділянки 4620382000:12:003:0002) для будівництва та обслуговування будівлі рибного господарства на території  Заболотцівської сільської ради Золочівського району Львівської області.

15:21 02.10.2023

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації –  детального плану території

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – детального плану території

У відповідності до норм статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення двадцятої сесії VІIІ скликання від 06.07.2023 р. №1218 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки несільськогосподарського призначення (землі водного фонду) на території Заболотцівської сільської ради Золочівського району Львівської області», виконавчий комітет Заболотцівської сільської ради інформує про початок розроблення містобудівної документації - детального плану території  земельної ділянки несільськогосподарського призначення (землі водного фонду – КЦВЗ 10.07.- для рибогосподарських потреб) на  території Заболотцівської сільської ради Золочівського району Львівської області з метою будівництва та обслуговування будівлі рибного господарства.

11:59 18.09.2023

Повідомлення про оприлюднення проєкту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Проєкт детального плану території з метою зміни цільового призначення земельних ділянок з кадастровими номерами 4620382000:17:016:0003 та 4620382000:17:016:0004 з 01.01 «Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на 14.01 «Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій» за межами населених пунктів Заболотцівської сільської ради Золочівського району Львівської області. Даний ДПТ розробляється з метою зміни цільового призначення земельних ділянок з кадастровими номерами 4620382000:17:016:0003 та 4620382000:17:016:0004 з 01.01 «Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на 14.01 «Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій».

10:31 06.09.2023

Реалізація Концепції підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини

Працюємо над реалізацією Концепції підтримки Захисників та Захисниць України на території Львівщини. Однією з задач, яку ми перед собою ставимо, є якісне інформування ветеранів та їх сім'ї про ті можливості та гарантії, які в них є. Саме тому на офіційному сайті Львівської обласної військової адміністрації з’явилася вкладка «Захиснику та Захисниці». Усю актуальну інформацію про різні пропозиції, програми та можливості для ветеранів та їх сімей на Львівщині ми зібрали на одній платформі: https://loda.gov.ua/project/70266 Тут ви знайдете інформацію про: - соціальне забезпечення; - фінансові можливості; - юридична допомога; - ветеранські громадські організації; - навчання; - спорт; - дозвілля; - психологічна допомога; - медична допомога; - корисні контакти. Окремо є вкладка сім'ям Захисників та Захисниць, де зібрана актуальна інформація для них. Також ми створили телеграм канал "Інформпортал для Захисників та Захисниць України", де щодня інформуємо учасників російсько-української війни зі Львівщини про новини у ветеранській сфері, актуальні державні та обласні програми підтримки, зміни у законодавстві, гранти та анонси заходів - https://t.me/ukrainewar2014 Долучайтесь та поширюйте інформацію, вона справді комусь може допомогти!

10:26 31.08.2023