Круглий стіл Реформа децентралізації-виклики та досягнення у Львівському регіоні

Щиро дякуємо U-LEAD за участь у круглому столі "Реформа децентралізації-виклики та досягнення у Львівському регіоні", що відбувся 19 лютого 2018 року у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування ! Особистий діалог з Крістіаном Даніелсоном- генеральним Директором з питань розширення ЄС в Європейській комісії, Пітером Вагнером,Брендом де Гроотом додав нам великого оптимізму. Ми таки на правильному шляху !!! Говорили про успіхи та труднощі в процесі реформи, говорили про навчання , про послідовність і сталість у проведенні реформування. НЕ МОЖНА ЗМІНЮВАТИ УМОВИ ,ЯКІ БУЛИ ГАРАНТОВАНІ ГРОМАДАМ В 2015 РОЦІ . Але в цілому - результат реформи бачать громади! Хотілося б швидше , але знову ж таки- РАЗОМ ЗБУДУЄМО СВОЇ ГРОМАДИ!!! Будь-яка реформа не передбачає пасивних спостерігачів ! Реформи здійснюють у спільній наполегливій праці !! До роботи !!!!!

22:30 13.03.2018