A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Заболотцівська об'єднана територіальна громада
Львівська область, Золочівський район

Новини

Що робити, якщо ви купили акційний товар, а потім виявилося, що він має суттєві недоліки, про які вас не попередили у магазині?

У розпал «чорної п’ятниці» радість від здійснення покупки з величезною знижкою може змінитися розчаруванням від того, що омріяна річ виявилася неякісною. І хоча деякі продавці запевняють, що акційний товар поверненню не підлягає, насправді це можливо. Як це зробити – розповідає директорка Роздільнянського місцевого центру за надання БВПД Тетяна Кулішова.

14:28 30.11.2020

Соціальний ролик «Припиніть струшувати дитину»

Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новоноароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми. Таке явище як "синдром струшеної дитини" є фізичним та психологічним насильством щодо неї та призводить до ушкодження мозку, а в деяких випадках - має летальні наслідки.

10:07 12.10.2020

Нова порція цікавої інформації

Нова порція цікавої інформації від Відділу "Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради". Обговорюємо користь і види інформування, пропонуйте теми для обговорення ?????

11:08 18.09.2020

Обмін онлайн через Електронний кабінет водія

Якщо закінчився 2-річний термін дії посвідчення водія, є можливість замовити його обмін онлайн через Електронний кабінет водія. Завантажити та користуватися новим е-посвідченням водія через додаток «Дія», а пластиковий документ отримати в обраному територіальному сервісному центрі МВС.

15:14 13.07.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень