Відсьогодні українці зможуть оцінити якість держсервісу

Одна з головних цілей Мінцифри — надати кожному українцю можливість впливати на якість держпослуг. Саме для цього запускаємо першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг. Відсьогодні українці зможуть оцінити якість держсервісу у будь-який зручний спосіб:

15:18 20.01.2022

У Заболотцях працює банкомат АТ "Ощадбанку"

У Заболотцях працює банкомат АТ "Ощадбанку", за адресою вул. Шевченка, 3 ( ЦНАП Заболотцівської сільської ради). Готівку можна зняти з банківської картки будь- якого банку!

09:55 20.09.2021

Запрацювала  «ветеранська» лінія

Відсьогодні в Україні запрацювала  «ветеранська» лінія на платформі Урядового контактного центру. Відтепер зателефонувавши за номером 1?5-4?5 (далі обрати - 9?), ветерани та члени їхніх сімей зможуть оперативно отримати відповідь на питання щодо соціального захисту, працевлаштування, медичної, санаторно-курортної реабілітації, психологічної та правової допомоги. Ветеранська телефонна лінія працюватиме цілодобово у режимі чат-боту та безпосередньо поспілкуватися з консультантом можна буде з понеділка по п'ятницю с 8 до 20:00.  Зателефонувати на неї можна за номером – 15 45, далі обравши кнопку – 9.

15:17 27.04.2021

Що робити, якщо ви купили акційний товар, а потім виявилося, що він має суттєві недоліки, про які вас не попередили у магазині?

У розпал «чорної п’ятниці» радість від здійснення покупки з величезною знижкою може змінитися розчаруванням від того, що омріяна річ виявилася неякісною. І хоча деякі продавці запевняють, що акційний товар поверненню не підлягає, насправді це можливо. Як це зробити – розповідає директорка Роздільнянського місцевого центру за надання БВПД Тетяна Кулішова.

14:28 30.11.2020