Нова порція цікавої інформації

Нова порція цікавої інформації від Відділу "Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради". Обговорюємо користь і види інформування, пропонуйте теми для обговорення ?????

11:08 18.09.2020

Обмін онлайн через Електронний кабінет водія

Якщо закінчився 2-річний термін дії посвідчення водія, є можливість замовити його обмін онлайн через Електронний кабінет водія. Завантажити та користуватися новим е-посвідченням водія через додаток «Дія», а пластиковий документ отримати в обраному територіальному сервісному центрі МВС.

15:14 13.07.2020

Прийом громадян здійснюється згідно попереднього графіку

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392», робота відділу «Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради» розпочинається о 09:00 год.

14:07 30.06.2020