Соціальний ролик «Припиніть струшувати дитину»

Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новоноароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми. Таке явище як "синдром струшеної дитини" є фізичним та психологічним насильством щодо неї та призводить до ушкодження мозку, а в деяких випадках - має летальні наслідки.

10:07 12.10.2020

Нова порція цікавої інформації

Нова порція цікавої інформації від Відділу "Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради". Обговорюємо користь і види інформування, пропонуйте теми для обговорення ?????

11:08 18.09.2020

Обмін онлайн через Електронний кабінет водія

Якщо закінчився 2-річний термін дії посвідчення водія, є можливість замовити його обмін онлайн через Електронний кабінет водія. Завантажити та користуватися новим е-посвідченням водія через додаток «Дія», а пластиковий документ отримати в обраному територіальному сервісному центрі МВС.

15:14 13.07.2020