Прийом громадян здійснюється згідно попереднього графіку

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392», робота відділу «Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради» розпочинається о 09:00 год.

14:07 30.06.2020

Пенсії по інвалідності військовослужбовцям

Пенсії по інвалідності військовослужбовцям Пенсії по інвалідності військовослужбовцям призначаються якщо інвалідність настала в період проходження ними служби або не пізніше трьох місяців після звільнення зі служби, або якщо інвалідність настала пізніше тримісячного терміну після звільнення зі служби, але внаслідок захворювання (травми, поранення, контузії, каліцтва тощо), яке виникло в період проходження військової служби чи під час перебування в полоні або заручником, якщо полонення чи захоплення заручником не було добровільним і особа, яка має право на пенсію за цим Законом, перебуваючи в полоні або заручником, не вчинила злочину проти миру і людства.

14:53 28.11.2019