У Заболотцях працює банкомат АТ "Ощадбанку"

Дата: 20.09.2021 09:55

У Заболотцях працює банкомат АТ "Ощадбанку", за адресою вул. Шевченка, 3 ( ЦНАП Заболотцівської сільської ради). Готівку можна зняти з банківської картки будь- якого банку!

Нагадуємо правила користування банкоматом:

????Пін-код вводьте середнім пальцем.

????Ніколи не користуйтеся допомогою незнайомих осіб, якщо картка «застрягла» або виникли інші проблеми з транзакцією.

????Не відволікайтеся під час роботи з банкоматом.

????Перш ніж вводити PIN-код, переконайтеся, що інші клієнти, які очікують своєї черги, знаходяться на достатній відстані, щоб не бачити клавіатуру і не спостерігати, як вводиться PIN-код. Підійдіть ближче до банкомату і закрийте клавіатуру вільною рукою. Якщо ж це важко, вводьте PIN-код середнім пальцем, закривши клавіші долонею.

????Щоб уникнути збоїв в роботі АТМ, точно виконуйте вказівки на екрані дисплея, наприклад, не поспішайте вводити PIN-код до того моменту, поки банкомат не попросить вас про це.

????Якщо у вас з'явився хоч найменший сумнів у справності роботи банкомата, натисніть кнопку Cancel.

????Якщо картка не проходить в проріз, ніколи не застосовуйте силу - банкомат або пошкоджений, або шахраї вставили в нього пристрій, що зчитує.

????При найменших збоях в роботі (картка не проходить, на дисплеї з'являється неадекватна інформація і т.п.) негайно телефонуйте в банк.

????Обов'язково заберіть чек по транзакції і збережіть його. Після завершення роботи з банкоматом не поспішайте, заховайте чек, акуратно складіть готівку і картку в гаманець до того, як відійдете від банкомату.

#ЦНАПЗаболотцівськоїСільськоїРади