Відділ «Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради» використовує технологію Дія.QR

Дата: 04.10.2021 14:29

Для шерингу документів в приміщенні ЦНАП розміщено QR-код у місці контакту з відвідувачами.

Для передавання копіі цифрового документа відвідувач сканує QR-код (рекомендовано використовувати сканер QR-коду в мобільному застосунку Дія).

У мобільному застосунку Дія відвідувач має підтвердити передавання даних про себе.

Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із електронною адресою ЦНАП у полі вводу отримувача листа. Відвідувачу потрібно буде натиснути «Надіслати» у своєму поштовому клієнті.

Відвідувач підтверджує та надсилає копію цифрового документа на електронну пошту ЦНАП ????

#ЦНАПЗаболотцівськоїСільськоїРади

#ДіЯ