17.01.2019 був проведений семінар для роботодавців

17 січня 2019 року Заболотцівською сільською радою було проведено семінар для суб’єктів підприємницької діяльності за участі  головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів у Львівській області Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області  Волянського Миколи Стефановича і інспектора праці Заболотцівської ОТГ Околіти Софії Ігорівни на тему: «Попередження випадків порушення діючого трудового законодавства, зокрема в частині оформлення трудових відносин та встановлених законом вимог щодо забезпечення гарантованого державного рівня оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці».

14:29 17.01.2019

Увага роботодавці !!!

ШАНОВНИЙ РОБОТОДАВЦЮ! З 05 вересня 2018 року вступило в дію Розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Зміст Розпорядження: - з 5 жовтня 2018 року органи Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, Національній поліції за участю органів місцевого самоврядування розпочали проводити комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення Передумови Розпорядження: - 5% суб’єктів господарювання на Львівщина виплачують заробітну плату нижче мінімального рівня; - 60% суб’єктів господарювання на Львівщині виплачують заробітну плату нижче 4000 грн; - щомісячно Зведений бюджет області втрачає близько 50 млн. грн від тіньової зайнятості та зарплати в конвертах Результати дії Розпорядження: - 1545 суб’єктів господарювання подали повідомлення про працевлаштування 3206 найманих працівників; - 3505 громадян зареєструвалися суб’єктами підприємницької діяльності; - 57 суб’єктів господарювання перевірено та складено акти про порушення на суму понад 11 млн. грн Зверніть увагу: - щомісячно органи Держпраці та Державної фіскальної служби формують переліки суб’єктів господарювання для проведення перевірок; - включенню у перелік підлягають ті суб’єкти господарювання, які мають велику кількість найманих працівників і виплачують мінімальну та/або близьку до мінімальної заробітну плату; - до проведення перевірок долучають органи Національної поліції для виявлення нелегальної зайнятості; - при виявленні порушень законодавства суб’єкти господарювання притягуються до відповідальності Відповідальність за порушення законодавства про працю: 1) 30 мінімальних зарплат за кожного працівника (111 690 грн.) у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору; 2) 10 мінімальних зарплат за кожного працівника (37 230 грн.) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці; 3) 3 мінімальні зарплати (11 169 грн.) за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі. Тіньова зайнятість і зарплати в конвертах руйнують державу, не руйнуй свою державу!

09:16 19.11.2018