Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу

З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 ?Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд).

09:35 23.06.2022

З червня місяця відновлюється  реабілітаційне та санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду

З червня місяця відновлюється реабілітаційне та санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду

Згідно листа виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  від 14.06.2022 року № 676-05-1  з червня місяця відновлюється  реабілітаційне та санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду.

09:55 21.06.2022

Воєнний стан і ринок праці Львівщини

В умовах воєнного стану служба зайнятості Львівщини працює у штатному режимі й надає соціальні послуги як працедавцям задля укомплектування заявлених вакансій, так і шукачам роботи з метою повернення їх до трудової діяльності.

09:49 13.05.2022

ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області Увага! Бджоли на ріпаку!

В Україні близько 95% від загальної посівної площі ріпаку, це - озимий ріпак. Кліматичні умови є сприятливими для вирощування саме озимого ріпаку. Перевагою озимого ріпаку перед ярим є те, що у зв'язку з довшим вегетаційним періодом його розвиток дещо сильніший, врожайність вища, а вміст олії в насінні на 2-4% більший.

09:33 06.05.2022

Навчальні посібники для дітей

В рамках виконання програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності серед різних вікових груп населення, щодо небезпеки від мін та ВНП, навчання правильному поводженню з ними у небезпечних ситуаціях, Мінреінтеграції забезпечено виготовлення навчальних посібників у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт» (далі – навчальний посібник), які було розміщено в мережі Інтернет для безкоштовного завантаження:

10:54 03.05.2022