Зміна постачальника газу для мешканців Львівської області

Починаючи з 1 травня 2022 року, понад 10 млн українських домогосподарств, що були побутовими споживачами газу 23 регіональних газопостачальних компаній, зокрема у вашій області, опинилися в ситуації, коли їхні постачальники не могли виконувати свою функцію.

12:06 12.07.2022

Гід з державних послуг

Гід з державних послуг - це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

16:11 29.06.2022

Роботу для інженерів-енергетиків, електромонтерів та водіїв пропонує «Львівобленерго»

Львівські енергетики запрошують приєднатись до свого колективу. Це шанс для усіх, зокрема для внутрішньо переміщених людей, отримати місце праці у надійного роботодавця зі стабільною виплатою зарплати, а також продовжити чи розпочати свою кар’єру в енергетиці.

15:15 29.06.2022

Український ветеранський фонд запустив проєкт з мікрофінансування бізнесу

З метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 ?Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд).

09:35 23.06.2022

З червня місяця відновлюється  реабілітаційне та санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду

З червня місяця відновлюється реабілітаційне та санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду

Згідно листа виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  від 14.06.2022 року № 676-05-1  з червня місяця відновлюється  реабілітаційне та санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду.

09:55 21.06.2022