Дата: від до Скинути

Компенсація витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб: алгоритм дій

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» працедавець у разі забезпечення роботою вимушено переміщених осіб на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, у т. ч. за сумісництвом, має право на отримання компенсаційної виплати у розмірі  6500 гривень за кожну таку особу. Загальна тривалість надання компенсації не може перевищувати два місяці з дня працевлаштування. Програма діє у період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення.

16:30 24.03.2022

Бродівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує.

Від початку вторгнення російських військ на територію України до Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку роботи звернулося 298 вимушено переміщених осіб з районів активного ведення бойових дій, у тому числі 119 чоловіків. Серед приїжджих переважають жителі Харківщини, Київської області та столиці України, а також Донеччини.

11:10 24.03.2022

Зверніться по допомогу вчасно – не допустіть біди

В житті кожної людини час від часу виникають труднощі чи проблеми. Хтось може легко впоратися з ними самотужки. Комусь прийдуть на допомогу родичі чи сусіди. Але серед нас є й такі люди, яким  немає до кого звернутися. У таких випадках дозвольте фахівцям громади прийти на допомогу.

16:20 22.02.2022

Роботодавці Бродівщини пропонують вільні робочі місця праці

Станом на 15.02.2022 року у базі вакансій Бродівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості налічується 60 вільних місць праці. 6 пропозицій працевлаштування зафіксовано із заробітною платою рівною або більше 15 тисяч гривень

11:47 16.02.2022

Про зміни в податковому законодавстві щодо підстав для нарахування земельного податку та подання звітності з плати за землю на 2022 рік

Основним законодавчим актом, який регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів є Податковий кодекс України від 2 грудня 2010 p № 2755-VI, із внесеними змінами і доповненнями, далі за текстом ПКУ.

16:16 14.02.2022