Фахівці податкової нагадують громадянам про можливість скористатися податковою знижкоюдо 31 грудня 2025 року
Золочівська ДПІ нагадує, що для отримання податкової знижки за минулий рік платник податків має подати декларацію про майновий стан та доходи не пізніше 31 грудня 2025 року до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку. До декларації обов’язково додаються підтверджувальні документи, зокрема:
копії договорів про надання послуг;
копії квитанції, чеків, платіжних доручень, довідку про доходи у вигляді заробітної плати за 2024 рік;
документи про ступінь споріднення;
копія паспорта тощо.
Нагадаємо, податкова знижка - це документально підтверджена сума витрат платника податку за звітний рік, на яку дозволяється зменшити його загальний річний оподатковуваний дохід у вигляді заробітної плати та/або дивідендів у випадках, визначених Податковим кодексом України.
Таке право діє лише протягом одного податкового року і не переноситься на наступні роки. Якщо платник мав витрати у 2024 році, декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки необхідно подати до 31 грудня 2025 року.
У разі неподання декларації в цей термін право на податкову знижку втрачається.
Подати декларацію про майновий стан і доходи можна в електронному вигляді через сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи» у приватній частині Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua) або за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова».





