Старт проєкту «Кращі практики управління біовідходами в малих громадах України»

Дата: 08.07.2024 12:44

Доброго дня, наші шановні жителі, ми із задоволенням повідомляємо, що Заболотцівська громада стала однією з переможниць у конкурсі, проведеного в межах проєкту «Кращі практики управління біовідходами в малих громадах України».

Наша громада отримає:

💚інформаційно-роз'яснювальну компанію для покращення поводження з біовідходами;

💚індивідуальний план поводження з біовідходами.

Наразі команда проєкту дуже хоче почути думку КОЖНОГО жителя нашої громади, просить долучитись. З 25 червня по 12 липня запрошуємо пройти опитування за посиланням - https://forms.gle/YS3nNpD2rbZAjhsM7. Опитування мають пройти мінімально 500 мешканців громади, тож ми дуже розраховуємо, що Ви не тільки пройдете самі, а й змотивуєте ваших рідних, друщів, знайомих, колег. Тільки разом ми сила.

#ForkToFarm #MethaneMatters #EcofriendlyБутиМодно

Проєкт «Кращі практики управління біовідходами в малих громадах України» реалізується ГО Екологічні новини (м. Херсон, fb, insta) за підтримки Zero Waste Alliance Ukraine, Zero Waste Europe та Europe Climate Foundation, термін проєкту квітень-листопад 2024