Всеукраїнська акція "Герой-рятувальник року"

Дата: 15.05.2024 09:37

Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області інформує Вас про те, що Державною службою України з надзвичайних ситуацій щорічно проводиться Всеукраїнська акція “Герой - рятівник року”.
Учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час надзвичайної ситуації проявив мужність і героїзм.
Лауреати акції будуть нагороджені Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзнакою “Герой-рятувальник року”.
Акція передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед найкращих.
Акція проводиться протягом року. Учасники акції, які стають лауреатами, нагороджуються відзнакою “Геройрятівник року”. Відзнака вручається переможцям акції Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час урочистого святкування Дня рятівника.

Детальніше з інформацією можна ознайомитись за посиланням https://dsns.gov.ua/gromadski-zahodi-ta-akciyi/vseukrayinska-akciya-geroy-ryatuvalnik-roku