Заболотцівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації

Дата: 18.03.2024 16:41

Проєкт   детального плану території благоустрою ділянки монастиря ЧСВВ із спорудженням фігури Ісуса Христа на вул. Монастирській, 1 в с. Підгірці Золочівського району Львівської області.

Даний ДПТ розробляється для визначення параметрів та вимог до проектованої ділянки, її забудови та опрацювання оптимального планувального рішення розміщення проектованої фігури Ісуса Христа.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ– Заболотцівська сільська рада Золочівського району Львівської області.

Розробник ДПТ – ФОП Люсак А.М.

Дата початку проведення громадського обговорення з моменту оприлюднення повідомлення,

строк обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: 18.04.2024 року в приміщенні Заболотцівської  сільської ради, о  11.00 годині .

Ознайомитися з проєктом і надати зауваження та пропозиції до   ДПТ   можна за адресою: 80630, Львівська обл., Бродівський р-н, с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12- Заболотцівська сільська рада.