ОГОЛОШЕННЯ !

Дата: 17.11.2023 15:02

Фото без описуПерший відділ Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить відбір громадян віком від 18 - 45 років на військову службу за контрактом до військових частин Десантно-штурмових військ Збройних сил України та військових частин Морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних сил України.

Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:

• стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками;                                    і
  • фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на військову службу;
  • загальноосвітній рівень;
  • мотивація до військової служби та відсутність судимостей;
  • рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

Громадянам України, яким небайдужа доля свого народу та територіальна цілісність рідної землі, орієнтованих на якісні зміни в державі, наполегливих, рішучих, нетерпимих до корупції, мотивованих, які мають бажання проходити військову службу за контрактом запрошуємо прийти на співбесіду до першого відділу Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Броди вул. 22 Січня, 16 (тел. 093 645 38 51, 096 724 51 76).