Військова служба за контрактом у Збройних силах України

Дата: 01.09.2023 15:52

Які умови укладення контракту ?

Основними вимогами під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом є:

• придатність до військової служби за медичними показниками;
  • фізична підготовка та психологічна стійкість кандидата;
  • базова загальна середня освіта.

Крім цього, кандидат повинен відповідати вимогам по віку, а саме - громадяни від 18-45 років.

На військову службу за контрактом приймаються лише ті громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Як відбирають кандидатів?

Громадянин або громадянка прибуває до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем реєстрації для проведення співбесіди та підбору посади. Потім потрібно написати заяву на ім’я начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо прийняття на військову службу за контрактом, надати копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, витяг з інформаційно- аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці. Далі за процедурою кандидат проходить психологічне тестування та військово-лікарську комісію.

Жінкам, які бажають проходити військову службу за контрактом необхідно подати довідку про відсутність вагітності.

Наступним кроком, варто очікувати виклик з територіального центру комплектування та соціальної підтримки та готувати решту документів, які потрібні для оформлення особової справи кандидата (перелік документів надається інструктором відділення рекрутингу та комплектування), а саме:

• автобіографія; .
  • свідоцтво про народження;
  • свідоцтво про одруження;
  • свідоцтво про народження дітей;
  • довідка про склад сім’ї;
  • диплом про здобуту спеціальність;
  • характеристика з місця навчання, проживання, роботи;
  • трудову книжку;
  • посвідчення водія;
  • для жінок — довідка про те, що діти навчаються в школі (відвідують дитсадок);
  • фотокартки.

За докладнішою інформацією звертайтесь до першого відділу Зошочівськоіо районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: Львівська область, Золочівський район, місто Броди, вулиця 22 Січня, 16 (тел. 0967245176, 0936453851).