Дата: 26.05.2023 16:09

1. Замовник : Заболотцівська сільська рада Золочівського району Львівської області

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-26-012832-a

3. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності) код ДК 021:2015: 32340000-8 - Мікрофони та гучномовці (Комплект кінцевого обладнання та сучасних сигнально-гучномовних пристроїв — електронна сирена “Блок оповіщення універсальний БОУ)»

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

4.1. Кількість: 3 штуки

4.2. Термін постачання: до 31 грудня 2023 року.

4.3. Вид предмета закупівлі: товари.

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 510 000.00 грн. з ПДВ за КЕКВ 2210

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість здійснювалася замовником шляхом моніторингу середньо ринкових цін на відповідні види  товару при плануванні відповідної закупівлі. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель ”ProZorro” щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації, тощо.