ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 30.03.2023 12:20

Шановні абітурієнти, з 01 січня 2023 року розпочалась вступна кампанія у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ), військових коледжах сержантського складу (ВКСС), закладах фахової передвищої військової освіти (ЗФПВО) та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти (ВНП ЗВО).

Саме тому, юнакам та дівчатам, які прагнуть пов’язати своє життя з військовою справою з 01 січня по 01 червня поточного року необхідно особисто подати до територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) заяву, де вони перебувають на військовому або за місцем проживання.

ПРАВИЛА

прийому документів на навчання до вищих військових навчальних закладів, військових коледжів сержантського складу Міністерства оборони України у 2023 році

На навчання для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за очною формою навчання за рахунок видатків державного бюджету приймаються на конкурсній основі громадяни України з числа цивільної молоді, військовослужбовці, резервісти та військовозобов’язані, які мають повну загальну середню освіту віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання.

Для вступу необхідно:

1. Написати заяву та подати пакет документів
  2. Пройти конкурсний відбір або скласти іспити у ВВНЗ, ВКСС
  3. Пройти психологічне обстеження та медичний огляд
  4. Скласти нормативи з фізичної підготовки

Пакет документів:

• копія свідоцтва про народження;
  • характеристика ( з місця навчання, підприємства);
  • автобіографія ( 2шт., друкована і від руки);
  • копія паспорту, ID картки і додатку №13;
  • копія військово-облікового документа;
  • копія коду ІПН;
  • копія атестату і додатку до нього;
  • медична довідка за формою №086-о, 133;
  • медична довідка про проходження психіатричного огляду (ф.№122-2/о);
  • сертифікат про проходження наркологічного огляду (форма №140/о);
  • виписка з карти щеплень або її завірена копія;
  • копії документів, які дають право на пільги;
  • 6 кольорових фотокарток 3х4;
  • 2 поштових конверти з марками.

Після розгляду документів приймальною комісією, приймається рішення про виклик кандидатів для проведення вступних іспитів або відмову. Вступники повинні надати сертифікат ЗНО 2020, 2021, 2022 року або результат національного мультипредметного тесту за 2023 рік.

Додаткові переваги вступу до вищих військових навчальних закладів для підготовки на посади сержантського (старшинського) складу: можливість вступу (після завершення військового навчального закладу) на другий (третій) курс ВВНЗ (ВНП ЗВО) для отримання підготовки офіцерського складу.

За додатковою інформацією звертайтесь до першого відділу Золочівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: Львівська область, Золочівський район, місто Броди, вулиця 22 Січня, 16.

Здобудь якісну вищу освіту та поповни лави офіцерської еліти Збройних Сил України!