Фінансова допомога ветеранам та членам їх сімей

Дата: 29.09.2022 12:02

Фото без описуЗ метою забезпечення підтримки ветеранів та членів сімей ветеранів, подальшої їх реадаптації та реінтеграції до мирного життя через відповідні проєкти відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 720 Про утворення бюджетної установи “Український ветеранський фонд” у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України була утворена бюджетна установа “Український ветеранський фонд” (далі – Фонд).

Одним із основних завдань Фонду є сприяння соціальному захисту ветеранів та членів сімей ветеранів шляхом підтримки та реалізації проєктів, які спрямовані на підтримку ведення підприємницької діяльності ветеранами та сприяння у їх працевлаштуванні.

У зв’язку з викладеним вище інформуємо про наступне.

В Українському ветеранському фонді, який діє при Мінветеранів, до 05 жовтня триває конкурс фінансової підтримки ветеранського бізнесу.

Ветерани, члени їхніх сімей і родини загиблих Захисників та Захисниць можуть отримати від 500 000 до 1 000 0000 гривень на ведення власної справи.

Старт прийому заявок – 5 вересня

Останній день прийому заявок – 5 жовтня (до 18:00 за київським часом).

Сума фінансування проєктів:

Мінімальна запитувана сума на проєкт – 500 000 грн

Максимальна запитувана сума на проєкт – 1 000 000 грн

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

? ветерани, члени сімей ветеранів війни загиблих (померлих) та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;

? юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України

Для того, щоб отримати фінансування, ветеранам чи членам їхніх родин необхідно:

бути засновниками бізнесу (мати ФОП чи ТОВ)

підготувати всі документи: кошторис проєкту, резюме членів команди, терміни реалізації тощо. Перелік документів та умови:

https://veteranfund.com.ua/contests/varto/ заповнити заявку за посиланням: https://uvfproject.com.ua/