Дата: 18.05.2022 15:58

Фото без описуНавчання у вищих військових закладах - це можливість отримати вищу освіту безкоштовно, а після закінчення ВВНЗ отримати:

Переваги вступу до військових навчальних закладів:

прийом на навчання у віці від 17 до ЗО років;

можливості вступу за результатами вступних екзаменів або зовнішнього незалежного оцінювання;

безкоштовне навчання;

забезпечення за рахунок держави харчуванням, речовим майном та медичним обслуговуванням;

оплачувана канікулярна відпустка (влітку — ЗО діб, взимку -14 діб);

відпустка за сімейними обставинами терміном до 10 діб;

можливість розміщення в сімейних гуртожитках або отримання грошової компенсації за піднайом жилого приміщення (для курсантів, які мають сім’ї);

отримання диплому про вищу освіту та військове звання офіцерського складу (після закінчення курсу навчання у вищому військовому навчальному закладі), або диплому фахового молодшого бакалавра (молодшого бакалавра) та первинного сержантського звання (після закінчення курсу навчання у військовому навчальному закладі для підготовки на посади сержантського (старшинського) складу.

Після закінчення військових навчальних закладів, крім диплому про відповідний рівень освіти та офіцерського, або сержантського звання, випускник отримує:

• гарантоване працевлаштування;

• кар'єрний ріст та гідну заробітну плату, розмір якої зростає зі збільшенням вислуги;

• можливість служби у миротворчих підрозділах;

• якісне безкоштовне медичне обслуговування;

• щорічна відпустка від ЗО днів, тривалість якої зростає із збільшенням вислуги;

• крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

• право на отримання безкоштовного житла;

• право на пенсійне забезпечення після 25 років вислуги;

• інші соціальні гарантії встановлені чинним законодавством;

• військова служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Додаткові переваги вступу до військових навчальних закладів для підготовки на посади сержантського (старшинського) складу:

Можливість вступу (після завершення військового навчального закладу) на другий (третій) курс ВВНЗ (ВНП ЗВО) для отримання підготовки офіцерського складу.

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: м. Броди, вул. 22 січня, буд. 16, каб. №4.