Зверніться по допомогу вчасно – не допустіть біди

Дата: 22.02.2022 16:20

В житті кожної людини час від часу виникають труднощі чи проблеми. Хтось може легко впоратися з ними самотужки. Комусь прийдуть на допомогу родичі чи сусіди. Але серед нас є й такі люди, яким  немає до кого звернутися. У таких випадках дозвольте фахівцям громади прийти на допомогу.

Центр надання соціальних послуг Заболотцівської територіальної громади готовий надати фахову підтримку, якщо у вашій сім’ї чи оточенні (родичів, знайомих чи сусідів) виникли такі проблеми:

• брак коштів на їжу, ліки чи оплату комунальних послуг;
  • втрата роботи;
  • конфлікти в сім’ї, труднощі в стосунках між дітьми і батьками;
  • алкогольна, наркотична чи ігрова залежність;
  • домашнє насильство;
  • жорстоке поводження з дітьми;
  • інвалідність чи тривала хвороба, з якою сім‘я не в силах справлятися самотужки;
  • погіршення стану фізичного/психічного здоров’я внаслідок участі в ООС (АТО);
  • нещасний випадок чи стихійне лихо;
  • інші життєві негаразди.

Жодна сім’я громади не повинна залишатися з труднощами сам на сам.

Щоб своєчасно виявляти осіб та сімей, які потребують сторонньої допомоги, освітяни, медики, фахівці із соціальної роботи, поліцейські, старости, працівники усіх відділів міської ради спільно з головою територіальної громади домовилися про механізм ефективної комунікації. Це означає, що відомства взаємно інформуватимуть  один одного про ситуації, коли жителі громади можуть потребувати допомоги (http://surl.li/bkwqu).

Спеціалісти працюють, а як щодо нас? Яким чином ми, мешканці та мешканки, можемо сприяти безпеці в нашій  громаді, розвивати й поширювати традиції взаємодопомоги та добросусідства, творити середовище підтримки?

Кожен може допомогти! Вчасне повідомлення про складні життєві обставини змінить чиєсь життя на краще

Більшості резонансних трагедій, пов’язаних із насильством у сім‘ї, бідністю, погіршенням стану здоров’я когось із членів родини, можна було б уникнути, якби кожен, хто став  постійним чи випадковим свідком таких подій, вчасно відреагував  на випадок і повідомив про нього відповідні органи.

Якщо вам стало відомо про складну ситуацію у вашому оточенні (родичів, знайомих чи сусідів), повідомте нам про це у зручний для вас спосіб:

Центр надання соціальних послуг Заболотцівської територіальної громади

Телефони: +380(67) 894 0106, +380(32) 663 52 43

Електронна пошта: ky.cnsp_zabolotci@ukr.net

Наша адреса: с. Ражнів, вул. Шкільна, 4

Віддалене робоче місце фахівчині із соціальної роботи:  с. Ясенів, вул. Бродівська, 1

Графік роботи: Понеділок – п’ятниця з 9:00 до 18:00

Обідня перерва 13:00 – 14:00

Вихідні дні – субота, неділя

Ознайомитись із переліком ознак, що можуть свідчити про перебування дитини або всієї сім’ї у складних життєвих обставинах,  можна у додатках до Порядку міжвідомчої взаємодії з виявлення та організації надання соціальних послуг дітям та сім’ям, що належать до вразливих категорій населення, або перебувають у складних життєвих обставинах Заболотцівської територіальної громади