Бродівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 27.01.2022 15:48

Фото без описуНа початку 2022 року офіційно через Бродівську районну філію Львівського обласного центру зайнятості шукали  роботу 388 безробітних. На основі статистичних даних, якими володіє служба зайнятості, вдалося зясувати, що середній вік безробітного становив 41,5 років.

Представниць прекрасної статі серед безробітних на 5% більше, ніж чоловіків.

Більшість безробітних – з вищою освітою (54%). Кожний третій (29%) безробітний мав професійно-технічну освіту. Решта шукачів роботи (17%) були обмежені в можливостях працевлаштування внаслідок наявності лише середньої освіти, відсутності необхідних професійних умінь і навичок належного рівня, а також досвіду роботи.

44% безробітних проживають у  місті Броди.

Понад 13% безробітних до звільнення з роботи працювали у сфері державного управління, 12% в оптовій і роздрібній торгівлі, кожний шостий – робітник з обслуговування та контролю за роботою технічного устаткування та машин. Кожний восьмий безробітний (13%) на момент звільнення обіймав посаду керівника або менеджера.

Безробітні, котрі станом на 1 січня 2022 року продовжували отримувати послуги районної служби зайнятості з метою працевлаштування, у середньому шукали роботу майже 4 місяці (108 календарних днів). Тривалість безробіття в Бродівській районній філії становить 125 днів.

На початок 2022 року у районній філії зареєстровано 29 актуальних вакансій.