Заболотцівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади (на час декретної відпустки основного працівника) спеціаліста відділу освіти та гуманітарної політики Заболотцівської сільської ради.

Дата: 03.01.2022 16:18

Загальні вимоги до кандидата: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування",  "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  • дві фотокартки розміром 4×6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присвоєння наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • декларацію кандидата на посаду, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткову інформацію, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, тощо надає Заболотцівська сільська рада з 09.00 до 17.00 год.

Дата початку приймання документів:  03.01.2022 року.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 80630 Львівська обл., Золочівський р-н, с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12.

Конкурс відудеться 02.02.2022 року о 10:00 год в приміщенні Заболотцівської сільської ради.

Телефон для довідок (03266) 36-134.

Перелік питань на перевірку знань

Розпорядження