Подання звіту за формою 3-ПН через електронний кабінет роботодавця

Дата: 26.11.2021 15:24

Бродівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує, що відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб, зобов’язані, своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, інформацію про попит на робочу силу (вакансії). З метою спрощення доступу роботодавців до послуг Державної служби зайнятості на офіційному вебсайті Державної служби зайнятості впроваджений електронний сервіс «Електронний кабінет роботодавця».

Пропонуємо увазі працедавців 5 кроків для швидкого подання звіту З-ПН через електронний сервіс ДСЗ – електронний кабінет роботодавця:

1. Зареєструвати електронний кабінет роботодавця (далі – ЕКР) можна за посиланням:

2. Після реєстрації синхронізувати дані ЕКР з базою даних центру зайнятості вашого регіону. Для цього необхідно надати консультанту роботодавця з центру зайнятості ваш логін і пароль, які будуть внесені у дані вашого підприємства в електронній базі даних Державної служби зайнятості.

3.Оберіть вкладку «Взаємодія зі службою зайнятості» в меню Електронного кабінету, далі – «3-ПН» та створіть звіт 3-ПН

4.Оберіть із довідника центр зайнятості, до якого плануєте подати вакансію).

5.Виповніть усі вікна, зазначивши професію/посаду, кількість вакансій, розмір заробітної плати, місце проведення робіт. Позначте галочкою рядок «Наявність коментарів у додатку». Заповніть усі вікна додатку, особливо ті, де відсутні довідники (завдання та обов’язки, опис робіт, коментарі).

Щоб додати вакансії за іншими посадами, натисніть «Додати рядок» та повторіть попередні операції.

Фахівці служби зайнятості оперативно отримають інформацію про внесені вами  вакансії та сприятимуть у підборі персоналу.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями та рекрутингу  Бродівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості (тел. (03266)4-20-00)