Копірайтинг – твоє успішне майбутнє

Дата: 13.08.2021 15:30

Пропонуємо особам з інвалідністю взяти участь у соціальній програмі «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг – професія для успішного майбутнього», що реалізовується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.

Ця програма створена Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», щоб особи з інвалідністю та/або члени їхніх сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, котра потребує постійного догляду, здобули фах копірайтера (контент-менеджмент), що є однією із найпопулярніших і найперспективніших онлайн-професій та яка допоможе учасникам програми як творчо реалізуватися, так і надалі знайти роботу та гідно забезпечувати себе та членів своєї родини.

Наразі в Україні проживає 2,7 млн людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. До цього ж 1,4 млн осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати. А в разі пристосування робочих місць до потреб людини з інвалідністю, частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОГРАМИ МОЖУТЬ:особи з інвалідністю та/або члени сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ Є БЕЗКОШТОВНОЮ.

ДАТА ПОЧАТКУ КУРСУ: 01 вересня 2021 року

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ: 4 місяці (по 2 уроки на тиждень)

КІЛЬКІСТЬ НАВЧАЛЬНИХ ГОДИН: 135 годин

Програмою курсу передбачені домашні завдання, спрямовані на закріплення отриманих знань. Домашні роботи будуть перевірятися кураторами програми.

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ: 40 осіб, які будуть розділені на 2 підгрупи (по 20 осіб відповідно).

ДЛЯ НАВЧАННЯ НЕОБХІДНО: комп’ютер, ноутбук або планшет та доступ до мережі Інтернет.

ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАННЯ УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ ОТРИМАЮТЬ СЕРТИФІКАТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ.

ДЛЯ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ необхідно направити електронний лист на пошту vgoi.psi@gmail.com , вказавши тему листа: «Онлайн-курс. Копірайтинг», а в самому листі зазначити:

1. Ваше ПІБ (прізвище, ім’я, по батькові).

2. Ваш вік.

3. Ваш номер мобільного телефону.

4. Адресу вашої електронної пошти для зв’язку.

5. Ваш статус: людина з інвалідністю або член сім’ї, у складі якої є людина з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

У разі виникнення запитань чи труднощів під час реєстрації просимо звертитися до п. Катерини (телефон: 050 810 32 45)