Заболотцівська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 04.08.2021 09:43
Кількість переглядів: 2026

Повна назва документа державного планування:

Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 4620386300:09:012:0008) під господарськими будівлями і спорудами для розведення свійської птиці за межами населених пунктів на території Заболотцівської сільської ради, Бродівського району, Львівської області.

Замовник розроблення детального плану

Виконавчий комітет Заболотцівської сільської ради Львівської області.

Розробник ДПТ

ТзОВ «Інститут Геоінформаційних систем»

Розробник СЕО

ТзОВ «Інститут Геоінформаційних систем»

Передбачувана процедура громадського обговорення:

• Дата початку та строки здійснення процедури:

Подати свої письмові зауваження та пропозиції можна в Заболотцівській сільській раді (адміністративне приміщення за адресою Львівська обл., с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12:

з 25 лютого 2021 року до 25 березня 2021 року.

Відповідальною посадовою особою Заболотцівської сільської ради за організацію розгляду пропозицій – секретар виконавчого комітету.

• Способи участі громадськості:

Участь громадськості це подання письмових зауважень та пропозиції щодо проекту державного планування слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.

Ймовірні транскордонні наслідки для довкілля при реалізації документу державного планування – детального плану території відсутні.

• Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання призначено на 15:00 год. 25 березня 2021року в приміщенні за адресою : Львівська обл., с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12.

Усі текстові та графічні матеріали детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 4620386300:09:012:0008) під господарськими будівлями і спорудами для розведення свійської птиці за межами населених пунктів на території Заболотцівської сільської ради, Бродівського району, Львівської області та стратегічної екологічної оцінки розміщено на офіційному веб-сайті Заболотцівської сільської ради.

• Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

Заболотцівська сільська рада

Львівська обл., с. Заболотці.

тел./ факс: 03266-36334,

E - m@il: info@zabolotcivska-gromada.gov.ua,

Публікація оголошення про процедуру розроблення містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки в її складі в:

Офіційному веб - сайті Заболотцівської сільської ради – дата публікації –

25 лютого 2021р.

Бродівській газеті «Голос Відродження» – дата публікації – 25 лютого 2021р.

Заболотцівський сільський голова                                                                                          М.Дискант