Інформація щодо поновлення житлової субсидії до нового опалювального сезону

Дата: 17.05.2021 10:41

????До уваги мешканців Заболотцівської ТГ, інформація щодо поновлення житлової субсидії до нового опалювального сезону.

У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”(набрала чинності з 30.04.2021), якою внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), виникла необхідність затвердження нових форм

??заяви про призначення та надання житлової субсидії

??декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

?Наразі проект наказу про затвердження нових форм Заяви та Декларації погоджується Мінсоцполітики в установленому порядку.

?Призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) буде здійснюватись виключно після затвердження нових форм, та подання заявником у ЦНАП Заболотцівської сільської ради нової заяви про призначення та надання житлової субсидії, декларації про доходи і витрати осіб.

Слідкуйте за інформацією на нашій сторінці.

#ЦНАПЗаболотцівськоїСільськоїРади