Дата: 28.04.2021 10:01

Заболотцівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб органів місцевого самоврядування:

1. головний спеціаліст  Фінансового відділу Заболотцівської сільської ради – 1 штатна одиниця.

Загальні вимоги до кандидата: громадянин України; Освіта вища за освітньо кваліфікаційним рівнем   бакалавра, спеціаліста, магістра,  досвід  роботи  за спеціальністю або в органах місцевого самоврядування, бюджетних  установах   не менше 2 років,   знання бухгалтерського обліку  бюджетних установ, вільне володіння  державною мовою.

Повинен знати Конституцію України, закони України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”,  “Про запобігання корупції”, Бюджетний кодекс України, Податковий кодекс України, Закон України «Про бухгалтерський облік», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування,  а також законодавства, що регулює діяльність відповідного спрямування. Вільне володіння ПК, вміння користуватися оргтехнікою.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  • дві фотокартки розміром 4×6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присвоєння наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • декларацію кандидата на посаду, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткову інформацію, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, тощо надає Заболотцівська сільська рада з 09.00 до 17.00 год.

Дата початку приймання документів: 28.04.2021 року.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 80603 Львівська обл., Бродівський р-н, с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12.

Телефон для довідок (03266) 36-134.

Перелік питань на перевірку знань