Сучасний механізм взаємодії з роботодавцями

Дата: 15.03.2021 11:23

Державна служба зайнятості для підвищення рівня взаємодії з роботодавцями пропонує сучасний сервіс – електронний кабінет роботодавця. У 2018 році Державною службою зайнятості введено у експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості», яким передбачено можливість створення «Електронного кабінету роботодавця». Запровадження цього онлайн-сервісу спрямоване на скорочення часу для відвідування територіальних відділень служби зайнятості.

На даний момент в Бродівському районі  152 роботодавці скористались такою послугою - створили власний «електронний кабінет» і успішно ним користуються.

«Електронний кабінет роботодавця» - це персональне робоче онлайн місце, де є можливість:

- подати звіти за формами «3-ПН» «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці», 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні та здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців» та передавати їх для подальшої модерації спеціалісту центру зайнятості;

- здійснити перегляд актуальності реквізитів власного підприємства, що містяться у базі служби зайнятості;

- переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень службою зайнятості претендентів на роботу, стан договорів на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання;

- здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме;

- прийняти участь в опитуваннях від служби зайнятості з метою оптимізації співпраці;

-ознайомитись з нормативною базою щодо надання допомоги по частковому безробіттю.

Для створення власного «Електронного кабінету» роботодавцю потрібно звернутись до Бродівської районної філії Львівського ОЦЗ, де спеціалісти відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу допоможуть  сформувати логін та пароль для авторизації на сайті Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua»