У Львівському ЦПТО стартувало навчання майбутніх фермерів

Дата: 23.02.2021 14:55

Ти хочеш займатись власним бізнесом у сільському господарстві, чи розглядаєш, як варіант, створення фермерського господарства сімейного типу? Тоді ти маєш можливість навчитись за професією «Фермер»

У січні 2019 року Львівський центр ПТО ДСЗ отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності за професією «Фермер». Ця професія з кожним роком набуває все більшої актуальності на ринку праці, позаяк зміни, що відбуваються останнім часом в аграрному секторі економіки Львівщини, направлені на підтримку та розвиток малих і середніх фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Навчання  теоретичного  курсу буде проводитись в навчальних класах Львівського ЦПТО ДСЗ, а виробниче навчання та виробнича практика на базі сучасних підприємств та фермерських господарств області.

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

Загальнопрофесійна підготовка (95год.),

акценти на такі теми :

• Фермерське господарство, правила його створення та функціонування;
  • Права і обов'язки найманого працівника та роботодавця;
  • Земельне законодавство;
  • Організаційно-правові форми суб’єктів підприємницької діяльності в агробізнесі.
  • Юридична відповідальність у сфері підприємництва;
  • Економічні засади функціонування фермерських господарств
  • Основні економічні показники діяльності фермерських господарств;
  • Економічні та правові засади підприємництва та агробізнесу;
  • Започаткування власного бізнесу;
  • Робота з Internet-магазинами галузевого спрямування, пошук товарів, пропозиція власного продукту.

Професійно-теоретична підготовка (225год),

акценти на такі теми :

• Технології  і механізація вирощування, зберігання й переробки зернових, зернобобових,технічних, овочевих культур;
  • Технології і механізація виробництва  й зберігання яловичини, свинини, продукції птахівництва, кормів;
  • Технології вирощування і механізація, зберігання й переробки плодів і ягід, овочевих культур і картоплі;
  • Основи безпеки праці в галузі с/г господарства;
  • Основні екологічні проблеми  при веденні товарного с/г виробництва.

Професійно-практична підготовка (492год),

акценти на закріплення теоретичних знань на практиці:

• Вивчення технологічних ліній, основних машин і механізмів з вирощування, переробки і зберігання  різних культур, картоплі,плодів  і ягід;
  • Вивчення технологічних ліній, основних машин і механізмів з вирощування, переробки і зберігання яловичини, свинини, продукції птахівництва.
  • Підбір і підготовка машин і механізмів;
  • Організація проведення  технічного обслуговування;
  • Контроль якості виконання робочого процесу.

Усіх, хто зацікавився прохання пройти анкетування за посиланням:

Додаткова інформація за телефоном: (03266)4-22-30