Консалтинговий центр - підтримка підприємницькій ініціативі

Дата: 19.02.2021 10:37

Фото без описуУ Бродівській районній філії Львівського ОЦЗ на постійній основі діє Консалтинговий центр з розвитку підприємництва. Відвідавши такий центр, клієнти служби та всі, хто бажає започаткувати власну справу або вже є діючими бізнесменами, мають змогу отримати безкоштовні якісні консультації з питань організації та ведення підприємницької діяльності, бізнес-планування, правового регулювання підприємницької діяльності, управління фінансами і кредитування, оподаткування, трудового законодавства, тощо.

Консалтинговий центр Бродівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості надає консультації з питань:

• законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання;
  • ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності;
  • податкового законодавства;
  • відкриття рахунків у банківських установах;
  • пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;
  • отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги;
  • з інших питань, що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності.

Організація зустрічей консалтингового центру  – це суттєва та ґрунтовна допомога підприємцям та початківцям у напрямку оптимізації виробництва, збільшення продуктивності власної справи, і як наслідок, створення нових робочих місць. У таких зустрічах приймають участь представники Бродівської районної філії Львівського ОЦЗ, Бродівської  державної податкової інспекції головного управління ДПС у Львівській області, Бродівського відділу обслуговування громадян № 11 головного управління пенсійного фонду України, філії Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк», вже діючі підприємці та безробітні, які мають намір займатися підприємницькою діяльністю.

Діяльність Консалтингових центрів заключається не тільки у наданні високоякісних професійних та інформаційних консультацій з питань що виникають при веденні бізнесу, а і як запорука плідної співпраці в майбутньому, як з безробітними, які бажають започаткувати власну справу так  і з роботодавцями, які в подальшому будуть створювати нові робочі місця і приймати участь в активній політиці зайнятості.

Чекаємо на Вас за адресою: м.Броди, вул. Гончарська, 15, з 9.00 до 16.00год.

Всі послуги безкоштовні!