Постанова про скликання першої сесії Заболотцівської сільської ради

Дата: 18.11.2020 10:30

Перші вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних

міських голів
25 жовтня 2020 року

Заболотцівська сільська територіальна виборча комісія
Золочівського району Львівської області
ПОСТАНОВА

село Заболотці

11 год. ЗО хв.

17листопада2020р.                                                                                             №51

Про скликання першої сесії Заболотцівської
сільської ради Бродівського району Львівської області.

На підставі рішень № 44,45 від 28 жовтня 2020р. «Про визнання обраними депутатами в багатомандатних виборчих округах», «Про визнання обраним сільським головою»,№49,50 від 17 листопада 2020р. «Про реєстрацію депутатів Заболотцівської сільської ради», «Про реєстрацію Заболотцівського сільського голови» Бродівського району Львівської області, керуючись ч.З ст.37,ч.3 сг.283 Виборчого кодексу У країни,ч.4 ст.45,ч.2 ст. 46 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» Заболотцівська сільська територіальна виборча комісія Золочівського району Львівської області

ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Скликати першу сесію Заболотцівської сільської ради на 04 грудня 2020р. у приміщенні Заболотцівської сільської ради (вул. Шевченка 12. с. Заболотці) на 14 год.
  2. Уповноважити голову Заболотцівської сільської територіальної виборчої комісії Микитчак О.І. проінформувати раду про підсумки виборів депутатів Заболотцівської сільської ради та Заболотцівського сільського голови.
  3. Надати Заболотцівській сільській раді копії постанов про результати виборів та про реєстрацію депутатів та Заболотцівського сільського голови(постанови № 44,45 від 28 жовтня 2020р.,№49,50 від 17 листопада2020р.)
  4. Оприлюднити дану постанову шляхом розміщення на дошці оголошень Заболотцівської сільської територіальної виборчої комісії, на веб сайті Заболотцівської сільської ради.
  5. Зміст даної постанови довести до відома усіх зареєстрованих новообраних депутатів Заболотцівської сільської ради та зареєстрованого новообраного Заболотцівського сільського голови.

6. Контроль за виконанням даної постанови покласти на голову Заболотцівської сільської територіальної виборчої комісії Микитчак О.І.

Голова Заболотцівської

сільської територіальної комісії                                             О.І.Микитчак

Секретар Заболотцівської

сільської територіальної комісії                                            О.О. Пастух