Перелік осіб, що допущені до участі у конкурсі

Дата: 26.06.2020 16:14

Відповідно до Положення затвердженого наказом відділу освіти та гуманітарної політики Заболотцівської сільської ради 27.04.2020 року №30  та Протоколу №1 від 25.06. 2020 року "Засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантної  посади директора ОНЗ «Заболотцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Заболотцівської сільської ради Бродівського району Львівської області" відділ освіти та гуманітарної політики Заболотцівської сільської ради оприлюднює перелік осіб, що допущено до конкурсу на посаду директора:

1. Джас Василь Васильович
  2. Стрехалюк Марія Іванівна

Конкурс відбудеться 30 червня 2020 року  о 11 год. у приміщенні Заболотцівської сільської ради за адресою с. Заболотці, вул. Шевченка, 12 Бродівського району Львівської області.