Допомога по частковому безробіттю у період карантину

Дата: 12.05.2020 20:39

Допомога по частковому безробіттю у період карантину

Бродівська районна філія Львівського обласного центру зайнятості повідомляє, що у разі зупинення (скорочення) діяльності через карантин роботодавець може  отримати допомогу з часткового безробіття.

Відкривши на сайті Державної служби зайнятості розділ "Допомога по частковому безробіттю", що міститься у рубриці "Роботодавцям" (https://www.dcz.gov.ua/…/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobitty…), представники фірм і компаній мають змогу отримати вичерпну інформацію з аспектів виплати допомоги по частковому безробіттю.

Зокрема ознайомитися із:

Покроковою інструкцією щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Порядком надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Примірним договором про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Формою подання відомостей про осіб, щодо яких виконуються вимоги частини третьої статті 471 Закону України «Про Зайнятість населення».

За більш детальною інформацією  просимо звертатися у відділ взаємодії з роботодавцями Бродівської РФ ЛОЦЗ за тел. 4-20-00.

Електронна адреса Бродівської РФ ЛОЦЗ brodycz@locz.gov.ua