Заболотцівська сільська ради оголошує конкурс на посаду директора Комунального закладу «Заболотцівська мистецька школа».

Дата: 01.07.2019 13:06

ОГОЛОШЕННЯ

Загальні вимоги до кандидата: вільне володіння державною мовою; повна вища фахова (мистецька) освіта; підвищення кваліфікації (курси удосконалення) та атестація передбачена в порядку, встановленому Міністерством культури України; стаж роботи за фахом не менше трьох років; наявні достатні ділові та моральні якості, освітній та професійний рівень для виконання посадових обов’язків; організаторські здібності, досвід викладацької діяльності, сучасний, креативний підхід до навчального процесу та розвитку закладу.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• особовий листок з обліку кадрів;

• фотокартку розміром 4х6 см;

• копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• копії документів про вищу освіту за фахом;

• копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж не менше трьох років на момент їх подання;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі;

• два рекомендаційні листи довільної форми;

• стратегія розвитку (перспективний план) розвитку мистецької школи на 1 та 5 років, складену у довільній формі.

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку приймання документів: 02.07.2019 року.

Документи приймаються за адресою: 80603 Львівська обл., Бродівський р-н, с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12.

Телефон для довідок (03266) 36-134.