День конституції в громаді

Дата: 29.06.2019 14:12

Сьогодні в Заболотцівській громаді ВЕЛИКЕ СВЯТО. Сьогодні День народження Конституції нашої УКРАЇНИ!!! Після кількох місяців нелегкої праці ми відсвяткували 28.06.2019 року день здіснення МРІЇ - будівництво футбольного поля з штучним покриттям в селі Заболотці по вул.Шкільній,2. На наше велике,родинне свято завітали численні гості: заступник голови львівської ОДА Роман Филипів, Народні депутати Михайло Бондар та Сергій Висоцький, голова Бродівської РДА Ігор Криськів. Зразу після урочистої частини відбулись футбольні змагання. Будувати країну, громаду нелегка але дуже відповідальна справа. Праця кожного з нас дуже важлива. Дякуємо всім хто допомагав, надихав, підтримував і був поруч. Результат спонукає до нових проектів. УСПІХІВ УСІМ НАМ !!! Світлини від Bogdan Holotko.