Дата: 26.06.2019 23:35

Заболотцівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

1. начальник відділу освіти та гуманітарної політики – 1 штатна одиниця.

Загальні вимоги до кандидата: громадянин України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування (державній службі) на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в навчальних закладах не менше 5 років; знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, в галузі освіти; вільне володіння ПК, вміння користуватися оргтехнікою, Microsoft Office (Word, Excel); наявні необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

1. спеціаліст відділу освіти та гуманітарної політики – 1 штатна одиниця.

Загальні вимоги до кандидата: громадянин України; вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років; знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, в галузі освіти; вільне володіння ПК, вміння користуватися оргтехнікою, Microsoft Office (Word, Excel); наявні необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  • дві фотокартки розміром 4×6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присвоєння наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копія трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткову інформацію, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, тощо надає Заболотцівська сільська рада з 09.00 до 17.00 год.

Дата початку приймання документів: 27.06.2019 року.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 80603 Львівська обл., Бродівський р-н, с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12.

Телефон для довідок (03266) 36-134; +380502367444.

Перелік питань

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)