Родинне свято в Заболотцях

Дата: 18.06.2019 09:22

16 червня 2019 року- в Заболотцівському сільському парку людно та гамірно.Автобус довіз до свята бажаючих з усіх сіл громади.В цей день весь Християнський світ святкує Трійцю, одне із 12-ти найбільших свят .Дух святий . що зійшов на землю - принесе нам усім МИР та ЄДНІСТЬ!!! Ми відзначали День захисту дітей(яке переносили через трагічні події на Бродівщині)..Ми дякували медичним працівникам нашої громади за їх працю- бо в цей день Україна святкує професійне свято медиків.Ми вперше святкуємо День батька, нашого захисника,нашого ангела- охоронця.Ми щиро дякували своїм випускникам 2019 року за їх неймовірну активність в житті нашої громади.Щасливих Вам доріг,друзі!!!!! Свято створювали для себе самі: головні артисти наші діти,вихователі,вчителі.До свята ,за сприяння Бродівського відділу культури , приєдналось тріо «Крайня Хата» ,які є учасниками багатьох престижних всеукраїнських та міжнародних фестивалів, благодійних акцій та концертів, телемарафонів та хіт-парадів.Конкурси для дітей,татів,різноманітні змагання та квести .Фейс-арт , диво-кульки , батути,солодка вата,риболовля ,дартс ... Дискотека для молодших учасників свята , запальні танці із гуртом "Добряки".У нас вийшло справжнє родинне свято:) Все це результат неймовірної праці нового керівника Заболотцівського центру культури,дозвілля та спорту Василя Джаса,керівника філії центру культури Наталі Слободи,вчителів школи мистецтв, шкіл громади,дошкільних закладів,бібліотек,нашого фотографа Богдана Голотка,наших випускників!! За щасливі усмішки дітей,чудовий настрій всієї громади ДЯКУЄМО : ПП "Шостак", КПК АГРОІНВЕСТ, ТОВ "ВАЛРОК", ПП""Агрофірмі Лугове" Володимиру Мельнику.Дякуємо.друзі!! З Вами світ навколо стає добрішим !!