Музичне свято в Заболотцях

Дата: 30.05.2019 12:32

У вересні минулого року Підкамінська школа мистецтв відкрила свою філію в с. Заболотці. Вчителі школи розпочали нелегку і кропітку роботу з відбору і навчання дітей гри на музичних інструментах. Керівництво Заболотцівської ОТГ всіляко сприяло тому, щоб в їх селищі була музична школа.
Отож 26 травня учні Заболотцівської філії Підкамінської школи мистецтв, в приміщенні Народного дому Заболотцівської ОТГ, дали свій перший звітний концерт. На концерті були присутні батьки та рідні учнів школи, а також їх друзі. Як для першого року навчання, учні продемонстрували гарні навички гри на музичних інструментах. Особливо сподобалася глядачам гра в ансамблях гітаристів, скрипалів, а хор своїм співом заворожив аудиторію.
Зі словами щирої подяки за концерт виступила директор Підкамінської школи мистецтв Вікторія Шклярук, начальник відділу культури, національностей, релігій та туризму Бродівської райдержадміністрації Марія Радзівіл та керівник відділу освіти та гуманітарної політики Заболотцівської ОТГ Руслана Пашко.

Андрій Чихут