ДУДАРИК в Заболотцях

Дата: 26.03.2019 12:05

ДУДАРИК в Заболотцях!!! Неділя , 24 березня 2019 року , Народний дім с.Заболотці. Змінюються часи і покоління, але пріоритети і цінності незмінні. ХОРОВА КАПЕЛА ДУДАРИК влаштовує REVOLUTION у сприйнятті Шевченка, щоб відкрити у ньому нашого сучасника. Це не просто пісні на вірші Т.Г.Шевченка - це новий ШЕВЧЕНКО, це сучасний ШЕВЧЕНКО , це ІНАКШИЙ ШЕВЧЕНКО Фото без опису:) Напевно так співають ангели Фото без опису:) Все це проект "МИТЦІ СЕЛУ" , завдяки якому невелика сільська громада почула ДИВОВИЖНОГО ДУДАРИКА !!!! Відродивши культуру - відродимо повноцінну націю !!!Творчих успіхів ВАМ і належного визнання , наші ДУДАРИКИ! Відеозвіт для тих , хто ще не чув ДУДАРИКА Фото без опису:)