Консультація Міністра юстиції України: "Як себе убезпечити, купуючи товар по інтернету"

Дата: 18.03.2019 10:09

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», Головне територіальне управління юстиції у Львівській області надає покрокову інструкцію щодо обміну/повернення товару, придбаного в інтернеті.

• необхідно зберегти документ-підтвердження про оплату товару;
  • протягом 14 днів (з дня здійснення купівлі товару) звернутись до продавця з вимогою повернення/обміну товару;
  • варто переконатись, що товар збережено у первісному вигляді;
  • повідомити про те, як можна забрати товар: витрати за пересилку покладаються на продавця або за домовленістю.

У випадку відмови продавцем прийняти/обміняти товар:

• варто переконатись, що знаєте інформацію про суб`єкта господарювання, який здійснює продаж товару;
  • необхідно звернутись із заявою про порушення своїх прав до територіальних органів Держпродспоживслужби.

ПАМ`ЯТКА: СУДОВИЙ ЗБІР ЗА ПОЗОВАМИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ НЕ СТЯГУЄТЬСЯ