Конкурс на посаду директора Комунального закладу «Заболотцівський центр культури, дозвілля та спорту»

Дата: 20.03.2019 11:13

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Заболотцівської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора Комунального закладу «Заболотцівський центр культури, дозвілля та спорту».

Загальні вимоги до кандидата: вільне володіння державною мовою, вища освіта відповідного напряму підготовки, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, презентація проектів програми розвитку закладу культури, на посаду якого оголошено конкурс на один і п’ять років.

Не може бути призначена на посаду директора особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • близькою особою або членом сім’ї керівників Заболотцівської сільської ради.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу ( у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Заболотцівської сільської ради, які передаються конкурсній комісії.

Дата початку приймання документів: 20 березня 2019 року.

Документи приймаються за адресою:80603 Львівська обл., Бродівський р-н, с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12.