17.01.2019 був проведений семінар для роботодавців

Дата: 17.01.2019 14:29

17 січня 2019 року Заболотцівською сільською радою було проведено семінар для суб’єктів підприємницької діяльності за участі  головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів у Львівській області Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області  Волянського Миколи Стефановича і інспектора праці Заболотцівської ОТГ Околіти Софії Ігорівни на тему: «Попередження випадків порушення діючого трудового законодавства, зокрема в частині оформлення трудових відносин та встановлених законом вимог щодо забезпечення гарантованого державного рівня оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці».