Свято сім'ї в Заболотцях

Дата: 17.12.2018 12:06

В очікуванні дива, в переддень свята Миколая - в Заболотцях відсвяткувати ДЕНЬ СІМ’Ї... Як завжди: весело, креативно, надихаюче.  Справжня родинна атмосфера , сміх , пісні ,танці , майстер-класи , різдвяна ярмарка, планування розвитку Заболотцівської громади, зустрічі із спеціалістами - стало можливе завдяки БО "ЛЬВІВСЬКА ОСВІТНЯ ФУНДАЦІЯ", яка своїм "великим десантом" :) прибула в Заболотці. Основною метою заходу стала тема сім’ї та сімейних цінностей. Гаслом : ДИТИНА-РОДИНА-ГРОМАДА-КРАЇНА!!!! Тільки щаслива дитина, у родині із справжніми цінностями, зможе розвивати СВОЮ ГРОМАДУ і будувати ВІЛЬНУ КРАЇНУ для ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ !!!! Родинні пісні, танці, колядки надихали!!!!Гурт Малдіви "розтанцював" найсумніших учасників свята :) Сюрприз від Благодійного фонду "Братів Доскічів" приємно потішив усіх дітей Заболотцівської громади. Особиста участь у заході Юрія Доскіча додає надії та оптимізму - в нас багато людей , які готові до добрих справ і розбудови СВОЄЇ КРАЇНИ! ЄДНАЙМОСЯ до ДОБРИХ СПРАВ то й до ВАС прийде СВ.МИКОЛАЙ.