День захисту дітей Заболотці 2018

Дата: 02.06.2018 10:57

Уже традиція :) !!!! Гарна весела традиція святкувати День захисту дітей - усією громадою.  Автобуси довезли УСІХ дітей, мамусь, татів,бабусь да дідусів до Заболотцівського сільського парку. Програма велика та дуже насичена.Демонстрували свої таланти і дитячі садочки, і школи громади. Атмосфера весела та невимушена. Парк у буквальному значенні гудів :) Тут і надувні гірки для різних вікових груп, батути , цукрова вата, конкурси, малюнки на афальті,малюнки в траві, дитячий фейс-арт, аніматори НЦ"Ерудит", бульбашкове шоу ... Сказати , що свято вдалося - це не сказати нічого :) ЩАСЛИВІ ТА ВТОМЛЕНІ ДІТИ сказали: " ДОБРЕ, ХОЧЕМО ЩЕ :) " Дякуємо усім , хто допоміг нам сворити для дітей справжнє веселкове шоу. Нашим друзям та партнерам : ТОВ"ВАЛРОК", ПА"ЩЕДРИЙ УРОЖАЙ", ПП "ШОСТАК", ПП"АГРОФІРМА ЛУГОВЕ", ПП ДОБОШ ОЛЬГА !!! Розваги для усіх дітей були безкоштовними !!! Дякуємо ВАМ ЩИРО від усіх батьків!!! А ще хочу подякувати усім хто все це зміг витримати :)- працівникам сільської ради, вчителям, вихователям,мамам,татусям,бабусям та дідусям :)