Заболотцівська об'єднана територіальна громада
Львівська область, Золочівський район

Інформаційна довідка  «Центру надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради»

 

Інформаційна довідка

«Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради»

  Заболотцівська об’єднана територіальна громад створена 25 жовтня 2015 року ( Постанова ЦВК № 232 від 07.09.2015). Площа об'єднаної територіальної громади: 105.65 км 2 . Чисельність населення громади на 1 січня 2019 року: 2997. До складу громади входять 10 сіл: Великі Переліски; Велин; Висоцько; Вовковатиця; Заболотці; Лугове; Малі Переліски; Мамчурі; Ражнів; Руда-Брідська.

   Рішенням Львівської обласної ради «Про передачу па баланс Заболотцівської сільської ради нежитлових приміщень за адресою: вул. Т. Шевченка, 3, с. Заболотні Бродівського району» № 180 від 07. 06.2016, передано на баланс Заболотцівської сільської ради нежитлові приміщення загальною площею 119,6 кв. м, що знаходяться за адресою: вул. Т. Шевченка, З, с. Заболотці Бродівського району Львівської області.

   «Реконструкція приміщення аптеки по вулиці Шевченка,3 в селі Заболотці Бродівського району Львівської області для створення Центру надання адміністративних послуг із запровадженням енергозберігаючих технологій» розпочалася у жовтні 2016 року, за кошти інфраструктурної субвенції та кошти місцевого бюджету.

  Загальна площа приміщення 119,0 м2, кількість поверхів -1. Будівля розташована в центральній частині села Заболотці у зручному для суб’єктів звернення місці. Поруч із входом в приміщення (будівлю) розміщується інформаційна вивіска з найменуванням ЦНАП, контактними даними та графіком його роботи. Поруч із ЦНАП передбачається місце для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення.

   Приміщення ЦНАП поділяється на відкриту та закриту частини. У відкритій частині здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування суб’єктів звернення працівниками ЦНАП. Відкрита частина містить: сектор прийому; сектор інформування; сектор очікування; сектор обслуговування.

   Відкрита частина ЦНАП обладнана сучасними меблями, інформаційними стендами, канцелярськими товарами, рецепцією, зручними диванами для відвідувачів, телефоном. Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг сектор інформування облаштовано відповідною скринькою. Для відвідувачів, які до ЦНАП приходять разом з дітьми, облаштований дитячий куток.

   Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій з використанням телефонного зв’язку, а також збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації (розміщення архіву). Також обладнана кімната для приймання їжі та відпочинку персоналу.

 Кожне робоче місце для прийому суб’єктів звернення обладнане сучасним комп’ютерним обладнанням та меблями, стільцем для відвідувача.

 Рішення «Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради» та затвердження Положення про нього» ухвалено Заболотцівською сільською радою ХХVI сесії VII скликання від № 433 від 01.08.2018, регламент Центру надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради затверджено рішенням № 614 від 07.06.2019

  Державна реєстрація здійснена 01.08.2018. Повна назва – відділ «Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради», скорочена назва – ЦНАП Заболотцівської сільської ради. Юридична адреса закладу: 80630, Львівська область, Бродівський район, с. Заболотці, вул. Шевченка, 3.

   Засновник ЦНАП – Заболотцівська сільська рада.

 Відділ «центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради»  створений з метою забезпечення надання адміністративних послуг на території Заболотцівської об’єднаної територіальної громади.

  Рішення «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради» ухвалено Заболотцівською сільською радою ХХXVI сесії VII скликання від № 617 від 07.06.2019 (із змінами). До переліку включені наступні групи адміністративних послуг: реєстрація/зняття з реєстрації мешканців; паспортні послуги; соціальні послуги; надання  відомостей  з  Державного  земельного  кадастру; нотаріальні послуги; реєстрація  актів  цивільного  стану; реєстрація бізнесу; реєстрація нерухомості; питання місцевого значення. Загальна кількість послуг, включених до переліку послуг, що надається через ЦНАП61.

   Між ЦНАП Заболотцівської сільської ради та рядом суб’єктів надання адміністративних послуг підписано Меморандуми про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг. Зокрема, Меморандум підписано з:

  • Бродівським районним центром зайнятості;
  • Управлінням Пенсійного фонду України в Бродівському районі Львівської області;
  • Бродівським бюро правової допомоги;
  • Бродівським відділенням УВД ФСС України у Львівській області;
  • ГО Сільськогосподарським дорадчим центром «Фермерська країна».

   Штатний розпис працівників ЦНАП, затверджений рішенням Заболотцівської сільської ради № 513 від 14.12.2018, у кількості 4 штатних одиниць: начальник відділу, державний реєстратор, адміністратор та спеціаліст.

   На сьогодні вакантна 1 посада – державного реєстратора.

   Офіційне відкриття ЦНАП Заболотцівської сільської ради відбудеться           17 вересня 2019 року, за вказаною вище адресою.

  Облаштоване приміщення ЦНАП Заболотцівської сільської ради дозволить жителям громади відчути переваги децентралізації, покращить їхню обізнаність з процесами передачі владних повноважень на місцевий рівень та підвищить активність у вирішенні питань життєдіяльності ОТГ, дасть можливість прозоро надавати адміністративні послуги, які стануть доступнішими для кожного мешканця громади, в тому числі, для людей з особливими потребами.

  До кінця 2019 року заплановано розширення штату, у зв’язку із збільшенням кількості адміністративних послуг, у 2020 році планується закупівля обладнання для виготовлення закордонних паспортів.

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь