Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування відділу «Центру надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради

Дата: 24.09.2018 13:03

Виконавчий комітет Заболотцівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування відділу «Центру надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради»:

1. Державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – 1 штатна одиниця

Загальні вимоги до кандидата: громадянин України; вища освіта за спеціальністю правознавство, освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», «спеціаліст»; вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування (державній службі) на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння ПК, вміння користуватися оргтехнікою, Microsoft Office (Word, Excel).

1. Державний реєстратор прав на нерухоме майно – 1 штатна одиниця

1. Адміністратор – 1 штатна одиниця

Загальні вимоги до кандидата: громадянин України; освіта за спеціальністю правознавство, освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», «спеціаліст», «бакалавр»; вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом; вільне володіння ПК, вміння користуватися оргтехнікою, Microsoft Office (Word, Excel); має досвід ведення ділової документації та досвід надання консультацій клієнтам.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі;

• заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»;

• заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

• дві фотокартки розміром 4×6;

• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присвоєння наукового ступеня;

• копію документа, який посвідчує особу;

• копія трудової книжки;

• декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Додаткову інформацію, щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, тощо надає Заболотцівська сільська рада з 09.00 до 17.00 год.

Дата початку приймання документів: 24.09.2018 року.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 80603 Львівська обл., Бродівський р-н, с. Заболотці, вул. Шевченка, буд. 12.

Телефон для довідок (03266) 36-134.

Перелік питань для складання іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування відділу «Центру надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради»